Głośniki Instalacyjne

IMAGE - To głośniki do montażu w ścianie. Seria ta jest laureatem licznych nagród projektowania i inżynierii, włączając prestiżowe takie jak: "1988 CEMA Design and Engiheering Award" oraz "2000 Design and Engineering Schowcase Award". Głośniki serii Image są zaprojektowane i dostosowane do użytku w każdym domowym systemie audio. Ręcznie wykonane z wielkim kunsztem wnoszą wyjątkowy nastrój do twojego domu; mogą być również malowane, aby dopasować je do wystroju wnętrza.


CM IMAGE - to seria głośników do montażu w sufit. Są stworzone w ten sposób by wtopić się w każdą dekorację za pomocą możliwych do malowania maskownic i elementów wykończeniowych. Ich instalacja jest prosta poprzez zastosowanie mechanizmu Turn-N-Lock ("przekręć i zabezpiecz"). Obrotowe kopułki głośników wysokotonowych dają możliwość bardziej ukierunkowanego ustawienia na miejsce odsłuchu. W tylnych kanałach efektowych i oddalonych miejscach głośniki te wspaniale grają dostarczając duże rozszerzenie sceny muzycznej, oraz efektów w kinie domowym.


AWS 502, AWS 602, AWS 802 - Głośniki na zewnątrz. Obudowy tych głośników są modelowane z PCV i specjalnie uszczelniane. Przy produkcji zawieszeń membran oraz głośników wysokotonowych, użyto odpornych na wodę gum wysokiej jakości, o zwiększonej odporności na wodę, dla większej ochrony w trudnych warunkach atmosferycznych. Są one zaprojektowane, aby zapewnić wieloletnie użytkowanie na zewnątrz budynków, gdzie inne głośniki nie przetrwałyby tygodnia.

 

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies