Trochę więcej O Nas

Firma Optima Audio powstała w 2005 roku i prowadzi działalność gospodarczą w zakresie importu i dystrybucji na terenie Polski urządzeń audio video. Prowadzimy dystrybucję głośników i urządzeń home audio amerykańskiej firmy Earthquake. Jesteśmy bezpośrednim importerem i przedstawicielem tej marki w Polsce w zakresie sprzętu domowego audio.

 

Earthquake to doskonałe głośniki, kolumny głośnikowe, wzmacniacze mocy i subwoofery do zastosowań w kinie domowym oraz instalacjach nagłośnieniowych, multiroom i profesjonalnych.

 

Earthquake to również bogata oferta głośników instalacyjnych o znakomitych parametrach, stosowanych we wnętrzach, gdzie równie istotny jest nie zakłócony design pomieszczenia.
Teraz, dzięki głośnikom Earethquake jest możliwe stworzenie wysokiej jakości dyskretnego kina domowego, ukrytego w ścianach lub sufitach nie burzących układu zaprojektowanego wnętrza.

 

Ofertę swoją kierujemy do firm instalatorskich, sklepów, projektantów wnętrz, oraz wszystkich którzy zajmują się integracją systemów audio video oraz aranżacją wnętrz w inwestycjach prywatnych i komercyjnych. Wszystkim firmom i specjalistom którzy zechcą nawiązać z nami współpracę oferujemy doskonałe warunki handlowe.

 

Potrzebujesz dobrych głośników do zaoferowania klientowi?

 

Zapraszamy do Współpracy !

Potrzebujesz porady, pomysłu jak zaaranżować kino domowe na głośnikach instalacyjnych w swoim domu?

 

Dziękujemy że odwiedziłeś naszą stronę WWW, na dalszych jej stronach dowiesz się szczegółów technicznych oraz możesz obejrzeć także produkty. W naszej siedzibie w Warszawie możesz także zobaczyć i posłuchać produktów Earthquake. ZAPRASZAMY !

 

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies